| Tip | motouneltei , foarfece |
| Grosime de tăiere | 8 mm |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Lățimea cuțitului | 10 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Setul de livrare | fără baterie și încarcator |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001574970, 4006825652109 |









