| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Curea de umăr | nu |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Dimensiuni externe | 380x269x25 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x255x25 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.226 kg |
| Greutatea brută | 0.22 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184911624 |









