Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 2400 dpi |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 105x70x42 mm |
| Greutate | 65 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | A4Tech |
| Cod EAN | 4711421992442 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse A4Tech FM45S Air Stone Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.