| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio , Bluetooth , USB |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 1000 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi, 4000 dpi |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 101x61x35 mm |
| Greutate | 80 g |
| Greutatea brută | 0.39 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184820926 |









