| Putere | 3200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hausberg |

























