Caracteristici generale
| Putere | 1600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 290x100x120 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur RAF R.18001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.