| Vârsta minimă | 18 luni |
| Volum | 0.33 l |
| Material | tritan |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 150x55x55 mm |
| Desen | mașini |
| Pai | da |
| Greutate | 0.06 kg |
| Utilizarea în cuptor cu microunde | nu |
| Utilizarea în mașina de spălat vase | nu |
| Greutatea brută | 0.07 kg |
| Producător | Derform |
| Cod EAN | 5901130097531 |









