| Tip | scarificator |
| Alimentare | electric |
| Puterea motorului | 1300 W |
| Materialul carcasei | plastic |
| Sistem cilindric | cuțite |
| Lățimea maximă de lucru | 32 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 30 l |
| Reglarea înălțimii | 5 regimuri |
| Înălțime de lucru | +10/+5/0/-5/-10 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381648936, 2100001078928 |









