Trotineta Maxi Micro Deluxe Neon LED Foldable este alegerea perfectă pentru copiii activi care își doresc un model sigur, durabil și plin de personalitate. Culorile neon vibrante și roțile LED care se aprind în timpul mișcării oferă un efect spectaculos, dar și vizibilitate sporită în condiții de lumină redusă.
Caracteristici:
Roți LED: 120 mm față / 80 mm spate, fără baterii
Sistem lean-to-steer pentru control intuitiv și echilibru
Ghidon reglabil: 68–91 cm
Mânere anti-alunecare cu finisaj rotunjit
Rulmenți ABEC 9 pentru rulare lină
Frână spate eficientă cu protecție pentru roată
Bandă reflectorizantă pentru siguranță suplimentară
Capacitate maximă: 50 kg
| Tip | pentru copii |
| Сategorie de vârstă | 5-12 ani |
| Sarcina maximă | 50 kg |
| Material | aluminiu , plastic |
| Materialul roților | poliuretan |
| Număr de roți | 3 |
| Frână de picior | da |
| Inălțimea maximă | 91 |
| Dimensiunile platformei | 33x14,2 |
| Construcție pliabilă | da |
| Reglarea înălțimii | da |
| Iluminare | da |
| Diametrul roților din față | 12 cm |
| Diametrul roților din spate | 8 cm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Culoare | verde |
| Rigiditate roată | 78A |
| Rulmenți | ABEC 9 |
| Producător | Micro |
| Cod EAN | 7630053564919 |









