Caracteristici generale
| Material | microfibră |
| Material de umplutură | fibră poliester siliconizată (bile) |
| Culoare principală | bej |
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Densitatea țesăturii | 80 g / m2 |
| Hipoalergenic | da |
| Bilateral | da |
| Greutate | 2000 gr |
Specificațiile și imaginile produsului Cuvertura MobiCasa LUXE IZZI 220x240cm Beige CUV02.23.2224.ID sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.