| Tip | pentru oficiu |
| Seria ? | B |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 10 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 18 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 904x450x490 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 859x430x345 mm |
| Greutate | 80 kg |
| Altele | rezistent la foc |
| Producător | Luka |









