Caracteristici generale
| Seria | Naz |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Lăţime | 160 cm |
| Înălţime | 33 cm |
| Adâncime | 26.8 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Altele | raft de perete inclus: 19.9х60х19.6 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Naz Walnut 160x33x27cm GTR006344 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.