| Tip | de podea |
| Sursă de apă | butelie |
| Plasarea sticlei | sus |
| Apă | rece , caldă |
| Tip de răcire | compresor |
| Puterea de încălzire | 650 |
| Puterea de răcire | 100 Вт |
| Capacitatea de încălzire ? | 6 l/o |
| Capacitatea de răcire ? | 2 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 90 |
| Temperatura de răcire minimă | 2 |
| Dulap încorporat | nu |
| Frigider incorporat | nu |
| Dimensiuni | 274х1090х312 |
| Dimensiunea cutiei | 340х1150х370 |
| Greutate neta | 14 kg |
| Greutate bruta | 16 kg |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HotFrost |
| Cod EAN | 4630004841536 |









