Rola pentru rolă DECOR — element de schimb convenabil pentru lucrări decorative și de finisare. Suprafața specială texturată asigură distribuirea uniformă a vopselei, a chitului sau a compușilor decorativi, creând un rezultat profesional fără eforturi suplimentare.
| Tip | rolă amovibila |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb/galben |
| Material | poliamidă |
| Lungimea teancului/părului | 11 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 100 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 42 mm |
| Producător | Decor |









