Ruloul de vopsit DECOR este un instrument profesional pentru vopsirea și finisarea de calitate. Fabricat cu tehnologia Termofusion, care asigură durabilitate și aplicarea uniformă a vopselei. Mânerul ergonomic din cauciuc cu două componente asigură confortul în timpul utilizării și o prindere sigură, reducând oboseala în cazul utilizării îndelungate.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb |
| Material | nailon |
| Lungimea teancului/părului | 12 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 180 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 45 mm |
| Producător | Decor |









