Rulourile de vopsit „Elitacolor” sunt destinate lucrărilor interioare și exterioare, inclusiv vopsirea fațadelor clădirilor, pereților, tavanului și podelei din camere. Absența cusăturilor pe piele contribuie la aplicarea uniformă a lacurilor și vopselelor, ceea ce asigură o acoperire de calitate.
| Tip | rolă amovibila |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | multicolor |
| Material | poliester |
| Lungimea teancului/părului | 18 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 250 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 48 mm |
| Producător | Lider |









