Ruloul din spumă este destinat aplicării materialelor de vopsire pe suprafețe netede. Avantajul său este gama largă de utilizări, cu toate vopselele pe bază de apă și pe bază de solvenți.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb |
| Material | poliuretan |
| Lungimea teancului/părului | 10 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 100 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 35 mm |
| Producător | Lider |
| Cod EAN | 4841389051759 |









