Ruloul de vopsit PAINTER Blackstar este un instrument de înaltă calitate pentru aplicarea uniformă a materialelor de vopsire și lăcuire. Fabricat dintr-un material durabil și rezistent la uzură, asigură o absorbție excelentă și o distribuție uniformă a vopselei, fără dungi și stropi.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | portocaliu/negru |
| Material | poliamidă |
| Lungimea teancului/părului | 12 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 250 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 48 mm |
| Producător | Painter |









