Rulou de vopsit VESTAN Poliester.
Instrument de calitate pentru vopsirea profesională și casnică a pereților, tavanelor și altor suprafețe. Ruloul VESTAN cu acoperire din poliester asigură aplicarea uniformă și precisă a vopselei.
| Tip | rola cu mâner |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb |
| Material | poliester |
| Lungimea teancului/părului | 15 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 250 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 6 mm |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083093463 |









