Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | antracit |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 800 mm |
| Înălţime | 550 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Orka Messina 80 Anthracite (19216) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.