| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | specială |
| Varianta montaj | dreapta |
| Capacitate | 170 litri |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 145 cm |
| Lăţime | 85 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 145х85х42 cm |
| Greutate | 16 kg |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 5907585474200 |









