Caracteristici generale
| Tip | pahare |
| Destinație | pentru pop-corn |
| Număr | 1 |
| Volum | 1500 ml |
| Înălţime | 18 cm |
| Culoare | galben |
| Material | plastic |
| Marimea | 180x115 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Găleată pentru popcorn Store Art (51289) 1.5L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.