| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 110 W |
| Putere aspirare | 25 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.55 l |
| Nivel de zgomot | 80 dB |
| Filtru | HEPA 10 |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 300 min |
| Autonomie | 45 min |
| Perie turbo | da |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie de praf | da |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | da |
| Dimensiuni | 1210x250x230 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Culoare | roșu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |









