| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 400 W |
| Putere aspirare | 120 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.5 l |
| Nivel de zgomot | 80 dB |
| Motor invertor | da |
| Sac de praf Indicator plin | da |
| Indicator încărcare | da |
| Control de putere | da |
| Illuminare | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 300 min |
| Autonomie | 60 min |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Perie turbo | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Baterie inclus | da |
| Baza cu cos de gunoi | da |
| Stație de încărcare | da |
| Dimensiuni | 1270x450x340 mm |
| Greutate | 9 kg |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14.6 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 3838782695018 |









