Caracteristici generale
| Tip cântar | digital |
| Greutate maxima | 5 kg |
| Material boluri/platformă | sticlă |
| Rezoluţie | 1 g |
| Eroare admisibila | 1 g |
| Funcţie Tarare | da |
| Oprire automată | da |
| Alimentare | 1xCR2032 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 230x150x15 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kela |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de bucătărie Kela Pinta (15727) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.