| Volumul cilindrului | 38.5 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 460 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 270 ml |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
| Numărul de legaturi | 26 |
| Greutatea | 4.65 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Villager |









