Caracteristici generale
| Tip | raft |
| Material | lemn |
| Montare | de masă |
| Numărul secțiuni pentru sticle | 6 |
| Înălţime | 31 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Adâncimea | 31 cm |
Alte informații
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000503002 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft pentru sticle de vin Five 31x31x31cm (50300) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.