Caracteristici generale
| Material | porțelan |
| Dimensiuni | 25.5x25 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Înălţime | 2.5 cm |
| Utilizarea în mașina de spălat vase | da |
| Utilizare în cuptor cu microunde | da |
| Numărul de compartimente | 4 |
| Culoare | alb |
| Număr în set | 1 buc |
| Greutate | 940 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.15 kg |
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000574842 |
Specificațiile și imaginile produsului Vas de servit EH 25.5X25X2.5cm (57484) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.