Caracteristici generale
| Tipul instrumentului | cu percuție |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Diametrul cartușului | 12.7 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Reglarea vitezei | da |
| Numărul de viteze de lucru | 3 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 700 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 1300 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză | 2000 rot/min |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 1300 batai/min |
| Frecvența percuției, a 2-a viteză | 2200 batai/min |
| Frecvența percuției, a 3-a viteză | 2400 batai/min |
| Revers | da |
| Cuplu maximal | 1491 nm |
| Case | da |
| LED iluminare | da |
| Greutate | 2.8 kg |
| Caracteristici | fără baterie și încărcător |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat cu impact Milwaukee M18FHIW2F12-0X (4933492782) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.