Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
Micro USB ,
USB x2 |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Curent de intrare | 3 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 137x68.5x28 mm |
| Greutate | 360 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MediaRange |
| Cod EAN | 4260664872498 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern MediaRange MR756 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.