Caracteristici generale
| Tip | pat |
| Numărul de locuri | 1 |
| Dimensiuni | 191x99x36 cm |
| Material | PVC ,
velur |
| Sarcină maximă | 136 kg |
| Culoare | gri |
| Greutatea | 3.5 kg |
| În plus | pompă încorporată |
Alte informații
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057423432 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Intex Dura Beam Comfort (64157) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.