| Tip | încărcător |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 3 |
| Conector la sursa de alimentare | 2xUSB type C , USB Type-A |
| Conector de cablu | USB type C |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Dimensiuni | 86x47x30,6 mm |
| Greutate | 136 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007667791 |









