Caracteristici generale
| Înălțimea totală | 13.5 m |
| Sarcina maximă pe podină | 200 kg |
| Базовый блок | da |
| Dimensiunile blocului de bază | 2.0x2.0 m |
| Secții de creștere | 10 buc |
| Dimenseuni secțiilor de creștere | 2.0x2.0 m |
| Înălțimea secției de creștere | 1.2 m |
| Roți pivotante | 2 buc |
| Roți pivotante cu frînă | 2 buc |
| Diametrul roților | 200 mm |
| Stabilizatori | nu |
| Diagonală volumetrică | 2 buc |
| Greutatea | 396 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șchele-tură Lider-Tech 20х2,0m / (1+10) / H=13,5m (00003787) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.