Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 251 L |
| Capacitate frigider | 181 L |
| Capacitate congelator | 70 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Capacitate de congelare | 3 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | T ,
N |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997363646 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Fabiano FBF 0249 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.