| Tip de montare | fixare în grilă aerisire |
| Compatibilitate | dispozitive cu diagonala de la 4.7" la 6.7" |
| Material | plastic , policarbonat , silicon |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 120x100x130 mm |
| Greutate | 115 g |
| Altele | rotatie 360° |
| Producător | Tellur |
| Cod EAN | 5949120003704 |









