| Tip | P21/5W |
| Tehnologie | halogen |
| Bază | W3x16q |
| Aplicație | iluminare auxiliară |
| Voltaj | 12 V |
| Puterea | 5 W, 21 W |
| Durata de viață | 400 ore |
| Flux luminos | 440 lum |
| Temperatura culorii | 3200 K |
| Culoare de emisie | alb |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 2 buc |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8727900697391 |









