Caracteristici generale
| Putere nominală | 25 kW |
| Tiraj | forţat |
| Centrala în condensare | da |
| Număr de circuite | 2 |
| Număr schimbătoare de căldură | 2 |
| Zona încălzită | 250 m² |
| Randament | 108 % |
| Vas de expansiune | 8 litri |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35 - 60 °C |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 14.2 l/min |
| Consum electric | 95 W |
| Clasa de protecție | IPX4D |
| Dimensiuni | 700x390x280 mm |
| Greutate | 32 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica Protherm Lynx Condens 25/30 MKV sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.