Caracteristici generale
| Seria | Manolya-2 |
| Tip | pe perete |
| Înălțime | 160 mm |
| Diametru | 93 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Lampa inclusă | nu |
| Max. puterea lămpii | 50 W |
| Tip dulie | GU10 |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | metal |
| Material al plafonului | metal |
| Culoarea caroseriei | negru |
| Culoarea plafonului | negru |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100001323509, 8680985594842 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz Manolya-2 (75008000202) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.