Caracteristici generale
| Tip | simplu |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 1 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 16 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Rama inclusa | da |
| Materialul cadrului | plastic |
| Iluminare nocturna | nu |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | deasupră |
| Marimea | 68х68х45 mm |
Alte informații
| Producător | El-Bi |
| Cod EAN | 8698802052673 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător El-Bi Alsu 504-010200-200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.