Caracteristici generale
| Tip | intermediar |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 250 V |
| Numărul de poli | 1 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 10 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Rama inclusa | da |
| Materialul cadrului | plastic |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | ascuns |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 39.3хх23х45.4 mm |
Alte informații
| Producător | Gewiss |
| Cod EAN | 8011564579415 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător Gewiss GW20579 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.