Caracteristici generale
| Tip | simplu |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 1 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 10 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Rama inclusa | nu |
| Iluminare nocturna | nu |
| Materialul corpului | plastic ,
metal |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | prindere |
| Instalare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 68 mm |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 72.9х72.9х35.32 mm |
Alte informații
| Producător | Gewiss |
| Cod EAN | 8011564862784 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător Gewiss GW35021Y sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.