Caracteristici generale
| Tip | de la distanță |
| Tip control | telecomandă |
| Control de la telefon | nu |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 4 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 6 |
| Instalare | deasupră |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 90x55x25 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985562988 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător Horoz 1050010004010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.