Caracteristici generale
| Tip | mecanic |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 380 V |
| Numărul de poli | 1 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 6.3 А |
| Grad de protecție | 54 IP |
| Materialul cadrului | plastic |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | deasupră |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 430х325х170 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător Лемира ПНВС-10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.