| Curent nominal | 200 A |
| Numărul de poli | 3 |
| Tensiunea nominală de funcționare | 380-415 В |
| Tip de tensiune | АС |
| Secțiunea transversală maximă a conductorului | 95 мм² |
| Rezistenta la uzura | 10000 |
| Tensiunea nominală de impuls | 8 kV |
| Capacitate nominală de rupere | 9 kA |
| Poziția de lucru | vertical/orizontal |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Frecvența rețelei | 50-60 Hz |
| Interval de temperatură de funcționare | -20...+70°С |
| Marimea | 160х180х130 мм |
| Producător | Hager |



