Caracteristici generale
| Curent nominal | 125 A |
| Numărul de poli | 3 |
| Tensiunea nominală de funcționare | 690 В |
| Tip de tensiune | AC |
| Secțiunea transversală maximă a conductorului | 50 мм² |
| Cuplul de prindere a șuruburilor | 5 Nm |
| Rezistenta la uzura | 1500 |
| Tensiunea nominală de impuls | 8 kV |
| Frecvența nominală | 50 Hz |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Poziția de lucru | vertical |
| Interval de temperatură de funcționare | -25...+55 С° |
| Marimea | 160х110х95 мм |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător-secționator IEK SVA30D-RM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.