Caracteristici generale
| Curent nominal | 6.3 A |
| Numărul de poli | 1 |
| Tensiunea nominală de funcționare | 220 В |
| Tip de tensiune | AC |
| Tensiunea nominală de impuls | 0.6 kV |
| Frecvența nominală | 50 Hz |
| Grad de protecție | 40 IP |
| Interval de temperatură de funcționare | -25...40 С° |
Alte informații
| Producător | Lemira |
| Cod EAN | 2100000006021 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător-secționator Lemira PNVS-10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.