Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 120 Bar |
| Debit transportat | 390 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 6 m |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1500 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.4 l |
| Greutate fără accesorii | 7.2 kg |
| Accesorii | pistol, duza rotativa, ajutare duza, lance, furtun, bidon pentru detergent 0.4L. |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Black&Decker BXPW1500E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.