| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Display | da |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 800 m³/h |
| Nivel de zgomot minim | 47 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.6x28.9x25.5 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









