| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 54 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 600 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 50 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 60 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 54x30x33.1 cm |
| Greutate | 7.3 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Polonia |
| Altele | Funcția Hob2Hood® - conexiune wireless între plită și hota |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7332543793976 |









