| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 410 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 62 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | fildeş |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x28.4x17.9 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |









